Pošta pro tebe

postaprotebePořad nabitý emocemi, nečekanými setkáními, nalezením odpuštění po mnoha letech odloučení a hlavně plný splněních snů a tajných přání. Pošta pro tebe si našla své nezapnutelné místo ve vysílacím schématu české televize a to ač se to zdá nepředstavitelné již od 19. května 2005. Zábavný pořad je směřován na široké publikum bez omezení věku či pohlaví, jenž v sobě spojuje prvky talk show zasazené do skutečných životů reálného světa. Hlavní devízou pošty pro tebe je její emociální nádech, s kterým se snaží zprostředkovat radost, lásku, usmíření a pochopení u lidí, jenž mnohdy dlouhá léta ani neměli potuchy o tom druhém. Právě ty emoce pryštící z nezapomenutelných lidských osudů, vhánějící slzy do očí nejen samotným aktérům, ale mnohdy i divákům ve studiu a obrazovek, stojí za úspěchem pořadu. Pošta pro tebe zkrátka není jen tuctová reality show, nýbrž příležitost pro obyčejné lidi si zasloužit svoji druhou šanci a odčinit staré hříchy. V poště pro tebe dostávají mnozí z aktérů ojedinělou příležitost po letech pátrání nalézt své blízké, před zraky celého světa poděkovat či se vyznat ze své lásky. Právě přítomnost diváků ve studiu jim mnohdy dodává odvahu změnit svůj život.

Průběh pořadu pošta pro tebe

Pošta pro tebe nám v každém pokračování, jenž se zabydlelo ve středečním večerním čase nabídne v padesáti minutách trio srdceryvných příběhů napsané samotným životem. Každý z nich je záměrně trochu jiného ražení, aby divák po setkání rozhádaných sourozenců mohl dát volný průběh emocím setkání dávných přátel po desetiletích.

Pošta pro tebe moderátorka a pošťák

Bez debaty pořad Pošta pro tebe je postaven na osudech hostů a jejich neskrývaných pocitech štěstí a hořkosti, bylo by pošetilé nezmínit důležité aktéry. Pošťák Ondra při svém putování napříč republikou procestoval již více jak 70 000 km a rozdal přes 800 pozvánek do studia, kde se při usmiřování hosté často spoléhají na pomoc Ester Janečkové. Ta se své moderátorské funkce zhostila až s empatickou schopností obměkčit zatvrzelá srdce nejednoho pozvaného hosta pořadu pošta pro tebe.

222 Responses to “Pošta pro tebe”

 1. Lucie Dvořáková says:

  Dobrý den,chtěla bych poznat svého pravého otce,vím že se jmenuje Martin Melka,pod tímto jménem je aspon napsaný v mém rodném listě,bydliště má Boskovice okres Blansko a narozen je 20.10.1964…Děkuji Dvořáková L.

 2. Katerina Jandova says:

  Dobry den.hledam sveho bratra.nikdy jsem ho nepoznala ani z fotografie.jeho jmeno je Jaroslav Janda,narodil se v brne roku 1966.jeho otec je take Jaroslav Janda,matka se jmenuje jana rodne prijmeni nevim v prvnim manzelstvi byla jandova a ve druhym koblihova,babicka s dedou z tatove strany se jmenovali ruzena a jaroslav jandovi.je to muj jediny bratr ktereho mam a strase rada bych ho poznala.prosim o pomoc..dekuji Katerina Jandova

 3. Kristýna Landsperská says:

  Dobrý den, chtěla bych poprosit, zda je možné sehnat nějaký kontakt (nejlépe email, případně mob.číslo, adresu) na manžele Jaroslavu a Petra Brázdovy (v době, kdy si je já pamatuju – okolo roku 1998) měli malou Kateřinu (myslím, že adoptovanou). Bydleli nedaleko Kyjeva na jižní Moravě. Prosím, zkuste je nějak dopátrat, děkuji mockrát.

 4. Věra Janíčková says:

  Hezký den..
  Mám dotaz,kdyby chtěl tatínek pozvat někoho v Poště pro tebe,kolik Kč stojí takovéto pozvání..
  Co vše musí pro to udělat?

  děkuji..s pozdravem Věra Janíčková

 5. Rudolf Vávra says:

  Dobrý den,
  chtěl bych se přihlásit do pošty pro tebe jak to mám udělat? dekuji za odpověď Vávra

 6. Vaclav says:

  Dobrý Večer.nemohl jsem předhlednout ten vzkaz pro Vás Tak že vám přeju vše nej svátku a hodně lásky pohodlí a poruzumění.Rád koukám na váš pořád a kolikrát mi jdou srzy z očí co vám budu povidat pani rdaktorko kolikrát i vam jdou srzy z očí ale vi to nesmi te tak praktycky dat najevo.Jmenuji se Václav Mertl a chtěl bych poděkovat celemu týmu a pořádu pošta pro tebe je to takoví dojmný pořád co já praktycky hlídám a nenechavam jsi z rodinou to ujit.
  Pozdravem Rodina Mertlová

 7. Karel Stehlík says:

  dobrý den prosim o pomoc při hledání mého bratra jmenuje se stehlík jiří narozen 26.6.1976 děkuji stehlík karel

 8. Važená pošto pro tebe ráda bych se chtěla skontaktovat s pani ARANOU DUNKOVOU měla by být z Mostu.Před 30.lety semnou byla v diagnostickém ústavě již 2.rok čekám na setkani prosim o setkání s tutou osobou děkuji DAGMAR ADAMOVA.

 9. CHTELA BYCH NAJIT SVE DVE CERY

 10. Dome Tents says:

  Hmm, this one article definitely appears to be one where internet marketing guys have uncovered a website to drop their urls in order to get the dominating search engines, especially Google, to rate their homepages as high as possible. Impossible to truly blame it considering a home page no doubt is more or less dead if there are no links to be found from other web properties voting for it.

 11. Jana z rodinkou says:

  vše nejlepší k svátku,hlavně zdraví,štěstí a lásky p.Ester jste příjemná a rád koukám na poštu přeje Jana a Vláda i Malá Verunka

 12. veronika says:

  vše nejlepší vám přeji k svátku hodně štěstí a veselé vánoce paní Ester. Veronika z Hati u Ostravy hezký den

 13. Martina Cimburková says:

  Ráda bych popřála vše nejlepší paní Ester, ráno jsem zjistila, že má svátek a jediná Ester, kterou znám je tato příjemná mladá dáma, ať se ji vše daří a je stále tak usměvavá, jako ji vídáme v TV. Hezký den, Martina, Chrudim :-)

 14. Danka says:

  Dobrý den mám dotaz chcela by som sa stretnut so svojím otcom ktorý bohužial skončil ako bezdomovec niekde v bratislave nevidela som ho už 6 rokov za tu dobu sa toho vela zmenilo vydala som sa a mám syna mojím snom je aby videl svojho prvého vnuka chcela by som mu toho vela povedat náš celý život aký nám pripravil bol hrozný človek by o tom mohol napísat aj doslova hororovu knižku nebudem to rozoberat tu ale bola by som vdačná ak by ste ma kontaktovali a ak by to bolo možné aby ste mi umožnili stretnut sa s ním

 15. Daniel Bajgar says:

  Dobrý den
  chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné najít mou biologickou mámu. Jsem narozen 11.5.1983 v Praze a jsem od 6 měsíců adoptovaný. Nechci se na to ptát mého táty, abych mu neublížil. Mám ho moc rád a nechci ho ranit.Jen bych chtěl vědět malinko víc. Děkuju za informaci.Dan

 16. Aloisie Poláková says:

  Dobrý den,prosim vas hledam svého syna narozeného 14.4.1976!Jmenoval se Jiří Polák.Byl v kojeneckém ůstavu v Šumperku a víc o nem nevím!Zřejmě ho dali k adopci!Prosím pomožte my ho najít!
  Děkuji Poláková

 17. dobrý den chtěla bych najít svoji dceru terezu narozená 14.9. 1983 porodnice brno veveři od narození byla kojeneckém ustavu brno pisarkách byla adoptována od 14 měsícu a od ty doby nevím gdeje prostřednictvím vaši pošty bych ji chtěla najít jestli se to povede moc děkuji dornaiova

 18. Horký Stanislav says:

  Dobrý den,prosím o pomoc najít moji sestřenici se kterou jsme se viděli před padesáti lety.Sestřenice bydlí pravděpodobně v Jihlavě a jmenuje se Ivana rozená Drtinová.Její další jméno neznám,pokud se vdala.Pracuje pravděpodobně jako dětská lékařka a asi také v Jihlavě a snad i v Jihlavě i bydlí.Byl bych moc rád,kdyby jste se tímto námětem zabývali.Budu rád za jakoukoliv odpověď.

 19. Kamila says:

  dobry večer mam dotaz bude vanocni special Pošty pro tebe?? moc dekuji za odpoved verna fanynka kamilka

 20. Nikola Tolvajová says:

  Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o splnění snu mé MAMINKY moc promě znamená byla bych vám moc vděčná :-(